• Zásobník vody TÚV Galmet 500 l s dvoma špirálovými výmenníkmi

Zásobník vody TÚV Galmet 500 l s dvoma špirálovými výmenníkmi

  • Výrobca: Galmet
  • Kód produktu: 26-509000N
  • Dostupnosť: do 14 dní
  • 1 198,80€

    1198.80
  • Bez DPH: 999,00€

Zásobník vody GALMET SGW (S) B - disponuje s dvomi výmenníkmi. Výmenníky umožňujú maximálne zužitkovanie energie z viacerých zdrojov tepla súbežne. Kapacita 500 litrov je použiteľná pre rodinné domy.

Zásobník vody TÚV 500 l s dvoma špirálovými výmenníkmi v tvrdej neodnímateľnej polyuretánovej izolácií. Plášť je vyrobený z materiálu koženka, ktorá je sivej farby.

Možnosť pripojenia kotla (na tuhé palivá, krb, plyn) alebo solárneho systému. Do zásobníka je možné pripojiť elektrickú špirálu.

Je vybavený kvalitným keramickým smaltom EXTRA GLASS. 

Záruka na smaltovaný zásobník je 60 mesiacov.*

Obnoviteľné zdroje energie

Slnečná energia je obnoviteľný zdroj energie, ktorá je zdrojom čistého tepla a to počas celého roka. Môžu sa a ňou výrazne znížiť náklady na výrobu teplej vody. 

Konštrukcia výmenníka Tower Biwal umožňuje maximálne zužitkovanie slnečnej energie. Teplo, ktoré sa získa solárnymi kolektormi sa prenáša na vodu cez špirálu určené pre slnečné kolektory. Umiestnenie do spodnej časti nádrže umožňuje sprostredkovať prevádzku výmenníka s najvyššou účinnosťou. Práca spodnej cievky môže byť podporená cievkou, ktorá je umiestnená nad ňou, napájanou kotlom na ústredné kúrenie. Znižuje čas ohrevu vody a to prevažne vtedy, ak existuje veľká potreba teplej vody. 


Pohodlná inštalácia 

Zásobník vody sa je možné pohodlne nainštalovať do domácnosti. 


*záruka sa odvíja od pravidelnej výmeny magnéziovej anódy (každých 18 mesiacov)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Google reCAPTCHA